Illegal Night 2K16: Street Battle

Przez , 5 czerwca 2016

IllegalNight2K16 13Kolejna edycja nocnych imprez dla fanów motoryzacji z całej Polski – tak głosi info zamieszczone na facebookowej stronie wydarzenia. Mam jednak wrażenie, że nie jest to prawda.

Przynajmniej w części mówiącej o całej Polsce. Jest to spora impreza (zwłaszcza jeżeli uwzględnimy formułę) i uczestników nie brakuje, jednak rejestracje aut świadczą raczej o zasięgu który nazwałbym regionalnym – wiem, że się czepiam.

IllegalNight2K16 22Fajne jest to, że była to kolejna okazja żeby zobaczyć naprawdę ciekawe auta i porozmawiać z ludźmi których żyły pompują benzynę zamiast krwi. Cały czas przybywa pozytywnie zakręconych motoryzacyjnych wariatów i bardzo się cieszę, że są osoby którym się chce coś dla nich/nas zorganizować. Szkoda tylko, że władze miasta zdają się nie dostrzegać naszych potrzeb. Cały czas mam wrażenie, że jesteśmy traktowani jako problem który najłatwiej przemilczeć – oczywiście na nic nie pozwalając. Naprawdę szkoda. Może coś się zmieni kiedy zostanie otwarty Tor Łódź i tym samym pojawi się nareszcie miejsce gdzie będziemy mile widziani. Być może któraś z kolejnych edycji nocnych imprez motoryzacyjnych odbędzie się właśnie tam. ..im dłużej się nad tym zastanawiam, tym bardziej podoba mi się ten pomysł.

..wracając jednak do Illegal Night – jak zwykle było świetnie. Szkoda tylko, że tak krótko. Cały czas biegałem z aparatem, żeby uwiecznić na zdjęciach jak najwięcej i kiedy stwierdziłem, że wystarczy, okazało się, że już po imprezie.

Do zobaczenia na kolejnej edycji.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.