KZK pod Areną

Przez , 8 stycznia 2015

Fiat 126pŚwiętoTrzech Króli zostało uczczone (jak zwykle w dziwny sposób) odwiedzinami pierwszego w tym roku Łódzkiego Konkursu Zręczności Kierowców, który odbył się pod Atlas Areną, a został zorganizowany przez MotoSportKlub.

Ponieważ odwiedziny były tylko w charakterze widzów (liczba mnoga wynika z faktu iż byłem we dwóch – ja i niejaki Tata Numer Dwa), ciężko mi opowiadać o wrażeniach z jazdy, czy o trudności trasy. Mogę jednak wspomnieć o tym, że pomimo arktycznych temperatur frekwencja dopisała i wystartowało około 50 załóg. Teren do jazdy był bardzo fajny – wszędzie równiutka kostka, a balkon dookoła Areny idealnie sprawdza się dla widzów. Gdyby nie temperatury które skutecznie zmniejszały zapędy do długiego kibicowania, na pewno chętnych do oglądania byłoby dużo więcej.

Tabelę z wynikami można obejrzeć na facebookowej stronie wydarzenia „Pierwsza KZK 2015„.

..a teraz będzie trochę patetycznie..

Subaru ImprezaJako naoczny świadek stwierdzam, że impreza była bardzo udana i ciesze się, że są jeszcze ludzie którym chce się organizować takie wydarzenia. Przy okazji mam również gorący apel do ewentualnych sponsorów o kontakt z organizatorami – każda propozycja współpracy zostanie przez nich rozpatrzona, a przypominam, że reklama jest dźwignią handlu. Trzeba również mieć na uwadze to, że o inicjatywy, dzięki którym są organizowane kolejne KZKi trzeba dbać i trzeba je wspierać.

..z ciekawostek tego dnia..

Poza spotkaniami z długo niewidzianymi ludźmi (które jednak mogą być ciekawe tylko dla mnie), zrobiło na mnie duże wrażenie biuro organizatorów imprezy

biuro organizatora KZK   biuro organizatora KZK

Pozytywnie zaskoczył mnie również volkswagen Passat na czarnych blachach – mam słabość do aut, które pozostają tak długo w jednych rękach

Volkswagen Passat   Volkswagen Passat podczas przejazdu

Oczywiście nie zawiodła, jak zwykle liczna, ekipa samochodów spod znaku BMW

BMW   BMW

Zdziwiła mnie Skoda Octavia kombi, może dlatego że jako posiadacz auta w wersji kombi myślę o nim przede wszystkim jako o wygodnym „dupowozie”, a nie jako o „rajdówce” – ale z drugiej strony, dlaczego nie. Co ciekawe zakończyła w połowie stawki swojej klasy.

Skoda Octavia kombi   Skoda Octavia kombi

 

..na zakończenie coś ważnego..

Jeżeli startowałeś/łaś, lub robił/ła to Twój/Twoja: chłopak, dziewczyna, brat, siostra, kuzyn, pociotek, kolega, znajomy, lub skrywana miłość… i zależy Ci na zdjęciach z jego przejazdów, daj znać. Niestety nie jestem w stanie zamieścić na stronie wszystkich zrobionych przeze mnie zdjęć, ale mogę wysłać na maila te na których jest wyżej wspomniana osoba (a przynajmniej jej auto) – oczywiście jeżeli tylko udało mi się ją uchwycić. Podsumowując, jeżeli chcesz żebym sprawdził czy mam fotki konkretnej załogi napisz maila na adres fotkiKZK@kuwetka.pl – tylko sprecyzuj o którą załogę Ci chodzi.

Ostatnia ważna sprawa to kwestia ceny za zdjęcia (żyjemy bowiem w wyjątkowo bezinteresownym świecie). Poruszam ją ze względu na pytania jakie padają. Zaznaczam więc z całą świadomością, że nie jestem zawodowym fotografem i nie chcę w zamian za przesłane fotki żadnych pieniędzy.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.